یاس کانکس  طراحی و ساخت انواع کانکس (تهران)

درباره یاس کانکس

بزرگترین تولیدکننده کانکس و خانه‌های پیش ساخته

با توجه به اینکه صنعت کانکس‌سازی نتیجه ترکیب علم، هنر، تکنولوژی، و طراحی است، اگر شرکت‌ها از مهندسان و طراحان ماهر استفاده نمایند، می‌توانند در این مسیر به موفقیت دست پیدا کنند،  در این راستا گروه صنعتی یاس کانکس با سابقه‌ای درخشان در ساخت انواع کانکس‌های آماده، کانکس‌های نصب در محل، و کانکس‌های اختصاصی، با چندین سال تجربه موفق، به نامی برجسته در میان خریداران و مصرف‌کنندگان کانکس‌ها در تهران و سراسر ایران دست یافته است.

یاس کانکس تا به امروز با فراهم کردن امکانات مورد نیاز، در توسعه صنعت پیش‌ساخته کشور نقش مؤثری داشته است. این دستاورد بدون حمایت مشتریان این شرکت ممکن نبوده است. برای اطلاع از قیمت‌های کانکس، می‌توانید به صفحه مخصوص آن مراجعه کنید.

ما از مشتریان عزیز دعوت می‌کنیم که از کانکس‌های پیش‌ساخته یاس کانکس بهره‌برده و از مدل‌های آماده آن استفاده کنند. همچنین، می‌توانید با تماس به شماره‌ 09127337719 با کارشناسان ما در تماس باشید و ابعاد و نیازهای خود را اعلام کنند. این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا کانکسی را بر اساس نیازهای شما تولید کرده و با کمترین هزینه بهترین نتیجه را به شما ارائه دهیم.

اشتراک گذاری این صفحه